حزب الله

Music v:12 Music v:12 Music v:12 Music v:12

ضربات قمه اراذل نقابدار،ناهی ازمنکر را از پای درآورد

موضوع : امر به معروف ,

شاید ده روز پیش از این واقعه اسف بار آقا مهدی خیاط محله صاحب الزمان(عج) شهرمان حتی تصورش را هم نمی کرد که ممانعت از بروز یک فاجعه غیر اخلاقی یا به صراحتی نهی از منکر سرنوشت تلخ برایش رقم بزند.

حالا او بر روی تخت مداوا تاوان سنگینی را با زخم های عمیقش پس میدهد تاوانی که نتیجه اش عاقبت بخیری و سبب حفظ عفاف دخترک محله شان می شود ، دختری که به گواه شاهدین عینی مزاحمین نوامیس قصد ربودن و هتک حریمش را داشته اند.

بنابراین گزارش مهدی فرجی که از بسیجیان و کسبه کوی بازار شهر است، در حدود 10روز قبل با درگیر شدن در یک ماجرای شنیع اخلاق که  در آن عده ای قصد مزاحمت نوامیس را داشتند مانع از اهداف شوم اراذل می شود.

در ادامه ماجرا وقتی مزاحمین توسط این آمر بمعرف و ناهی از منکر ناکام می مانند در اقدامی تلافی جویانه پس از 10 روز در فرصتی مناسب در اوایل بعدازظهر روز شنبه4بهمن ماه به وی حمله ور و پس از ضربات چاقو و قمه متواری می شوند.

112

بی شک بروز این حوادث ناگوار در رویارویی با منکرات قصه تلخ ناتمامی خواهد بود که به مراتب در حوادث جراید نظیرش دیده می شود.

قصه غم انگیز مجروحیت و حتی در مواردی مرگ آمران بمعروف و ناهیان از منکر بدست ناهنجاران و مفسدان اجتماع که به نیات پلید و فحشا به مقاصدخود دست نیافته اند.

اگر چه اخیرا طرح حمایت از آمران و ناهیان از سوی شورای محترم نگهبان رد شد و همچنان پرچم این فریضه الهی بر زمین ماند و برافراشته نشد اما بجاست که نیروی انتظامی و دستگاه قضا در برخورد با متجاوزان و مزاحمین نوامیس شدت بیشتری به خرج دهد.

بنابر آخرین گزارش دریافتی حال کنونی جوان برومند مهدی فرجی که جهت مداوا به خارج از شهرستان اعزام شده بعلت جراحات عمیق به ناحیه سر وخیم اعلام شده و وی هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

قابل ذکر است والدین وهمسر وی و جمعی ازبازاریان و ورزشکاران ازنا خواستار دستگیری هر چه زودتر و محاکمه اشد مجازات خاطیان به همت نیروی انتظامی و دستگاه قضایی شهرستان شدند.


سرباز امام خامنه ای چهارشنبه 08 بهمن 1393 نظرات () ادامه مطلب

دو ضربه چاقو بر پیکر جوان بسیجی

موضوع : جنگ نرم ,امنیتی ,حزب الله ,امر به معروف ,

بسیجی ناحیه امیرالمومنین سپاه تهران در هنگام بازگشت از نماز جمعه درپی امر به معروف ونهی از منکر با ضربات چاقو به شدت مجروح شد.

احمد خسروی بسیجی گردان های واکنش سریع سپاه تهران به هنگام بازگشت از نمازجمعه با مشاهده ایجاد مزاحمت خودروی پراید سفید رنگ ایران 26 به خانمی که منتظر تاکسی ایستاده بود، جهت امر به معروف نزدیک راننده شد که در این هنگام جوان مزاحم با بازکردن در خودرو احمد خسروی را نقش زمین کرد و همچنان به مزاحمت خود ادامه داد. در این حین احمد موتور را از روی پاهای خود کناری زد و به سمت جوان مزاحم رفت و باوجود جثه کوچک و آمادگی جسمانی خوب راننده را از ادامه کار زشت خود منع کرد.

--------- به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید---------

سرباز امام خامنه ای یکشنبه 14 دي 1393 نظرات () ادامه مطلب

آخرين مطالب ارسالي