حزب الله

Music v:12 Music v:12 Music v:12 Music v:12

چرا دولت مدعی حمایت از آزادی برای دولتی کردن تشکل‌های دانشجویی تلاش می‌کند؟

موضوع : جنگ نرم ,سیاسی ,امنیتی ,رئیس جمهور ,فرهنگ ,فتنه ی88 , ایران ,


 به گزارش گروه دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، ۲۵۷ مسئول بسیج دانشجویی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به بخشنامه غیرقانونی دانشگاه آزاد درخصوص محدودکردن این تشکل دانشجویی، با صدور نامه‌ای خطاب به حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اعلام کردند: متاسفانه وجود برخی کج سلیقگی‌ها و احیانا عدم اطلاع برخی از تصمیم سازان آن دانشگاه از قانون، سبب شد تا آذرماه سال گذشته بخشنامه‌ای خلاف قانون به منظور ایجاد محدودیت برای تشکل انقلابی بسیج دانشجویی، ابلاغ و در دستور کار واحدهای دانشگاه آزاد قرار گیرد.
سرباز امام خامنه ای یکشنبه 02 فروردين 1394 نظرات () ادامه مطلب

حصر سران فتنه قانونی است؛ منتظر تصمیم‌گیری قاطع قوه قضائیه هستیم

موضوع : جنگ نرم ,سیاسی ,فتنه ی88 , ایران ,

حزب الله

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از همه شخصیت‌ها، جریانات، رسانه‌ها و صدا و سیما به دلیل گرامیداشت یوم‌الله 9 دی تقدیر و تشکر کردند.

متن کامل این بیانیه که از سوی ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس و پیش از پایان جلسه علنی امروز مجلس قرایت شد، به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

9 دی یوم اللهی است که ملت ایران با خلق این حماسه، پیام محمد (ص) را به جهانیان رساندند و ایستادگی بر سر اصول ملی و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی را به جهانیان یادآور شدند و با حضور چند 10 میلیونی خود پیروی از آرمان‌های امام راحل و تبعیت از امام خامنه‌ای را به نمایش گذاشتند و ریشه فتنه را سوزاندند.

یادآوری هر ساله 9 دی و بزرگداشتی که حماسه ملی نه تنها تحقق مطالبه رهبری معظم انقلاب در زنده نگه داشتن این روز ملی است که در واقع از جمله تقویت بنیه دفاعی میهن اسلامی است.

بی‌شک دشمنان ملت ایران و فریب‌خوردگان فتنه‌گر داخلی در یادآوری این حماسه تاریخی و نقش بی‌بدیل مقام معظم رهبری در خنثی کردن فتنه 88 بیم دارند چرا که یادآوری ریشه‌های شبه کودتای سال 88 سبب بیداری هر ساله نسل‌های مختلف جامعه و روشن شدن خط نفاق جدید خواهد شد.

ما نمایندگان امضاکننده این بیانیه ضمن تعظیم مجدد در برابر عظمت ملت بزرگ و بیدار ایران اسلامی که یوم‌الله 9 دی را خلق کردند، پایبندی خود را بر اصول مورد تأکید مردم در 9 دی سال 88 اعلام و با تأکید بر نگهبانی از خط قرمزی که رهبر معظم انقلاب درباره فتنه 88 تعیین کردند،‌ نه تنها حصر سران فتنه را اقدامی قانونی می‌دانیم، بلکه منتظریم تا قوه قضائیه بعد از اتمام مهلت شورای عالی امنیت ملی با قاطعیت نسبت به ظلم‌کنندگان بر حق ملت ایران و کسانی که به دنبال از بین بردن حق‌الناس در انتخابات سال 88 بودند، تصمیم‌گیری کند.

همچنین از تمام رسانه‌ها، نهادها و تشکل‌های مردمی و شخصیت‌هایی که با بزرگداشت یوم‌الله 9 دی بر تحقق مطالبات مردم و محاکمه سران فتنه تأکید کردند، سپاسگزاریم، به ویژه از رسانه ملی تقدیر می‌کنیم که با برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده با تهیه میزگردها،‌ اخبار و گزارش‌های روشنگرایانه درباره فتنه 88 به مطالبه رهبری معظم انقلاب پاسخ درخوری داد که دور از شعارزدگی بود و عمق شعارهای 9 دی 88 که حرف اصلی ملت ایران بود را به نمایش گذاشت و جریان تفرقه‌انداز و دروغ‌گو را بیش از پیش رسوا کرد و با نمایش حضور چند 10 میلیونی ایران اسلامی در 9 دی 88 توانست جلوه کوچکی از این نماد وحدت ملی را یادآور شود.

سرباز امام خامنه ای چهارشنبه 17 دي 1393 نظرات () ادامه مطلب

چه کسانی قوه قضائیه را برای نجات «آقازاده» تحت فشار قرار داده‌اند؟

موضوع : سیاسی ,امنیتی ,فتنه ی88 ,


خیابان معلم، مقابل دادسرای انقلاب تهران شلوغ تر از روزهای عادی است؛ تعداد زیاد جماعت دوربین به دست حکایت از آن دارد که دادگاه چهره معروفی قرار است برگزار شود.

26 جلسه یا 26 روز است که خبرنگاران جلوی دادسرای انقلاب تهران صف می کشند تا شاید وکیل یا فرد مطلع دیگری بخشی از جریان پرونده فرزند جنجالی آیت الله هاشمی را بازگو کند.

وکیل مهدی هاشمی می گوید احتمالا جلسه بیست و ششم (دیروز) آخرین جلسات دادگاه باشد چون چیز زیادی از موارد اتهامی باقی نمانده است.

پرونده مهدی هاشمی از زمان ورود به دادگاه به دلیل برخی حساسیت ها غیرعلنی برگزار شد، برای همین تنها راه دسترسی رسانه ها به اخبار دادگاه همان چند متری بود که متهم یا وکلایش از در ماشین تا در دادگاه طی می کردند؛ چند متری که حداقل خانواده هاشمی و وکیل آنها خیلی خوب از آن بهره بردند و به عنوان مثال فائزه و یاسر هاشمی در همین مسیر تاکید کردند که «اتهامات برادرمان سیاسی است نه اقتصادی.»

در این میان یکی چهره های ثابت روایت وقایع دادگاه محمود علیزاده طباطبایی؛ وکیل خاندان هاشمی و بسیاری از پرونده های جنجالی در یک دهه اخیر بود؛ روایاتی که با مرور آن به خوبی می توان تلاش برای تاثیرگذاری رسانه‌ای بر روند پرونده را حس کرد.

--------- به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید ----------

سرباز امام خامنه ای چهارشنبه 17 دي 1393 نظرات () ادامه مطلب

مسئله «حصر » اسم رمز آشوب و آتش افروزي مجدد

موضوع : سیاسی ,فتنه ی88 ,


رييس كميسيون فرهنگي مجلس گفت: در حالي كه آشوب هاي سال 88 و آتش افروزي هاي فتنه موجب موجب افزايش مداخله دشمنان، تصويب قطعنامه هاي اقتصادي عليه مردم ايران و فشار اقتصادي بر مردم شد همچنان فتنه گران با جسارت درصددند با طرح مسايلي چون حصر، زمينه مجدد آشوب و التهاب را در جامعه مجددا بوجود آمورند.

حجت الاسلام احمد سالك رييس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با پايگاه خبري تحليلي «پارس»، اظهار داشت: اتاق فكر فتنه در داخل و خارج، بر اين باور است طرح مسئله حصر، اسم رمز آشوب، فتنه و آتش افروزي است و در اين راه تلاش دارند از برخي مشكلات اجتماعي نيز بهره برداري براندازانه داشته باشند.

 

 

---------به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید----------

سرباز امام خامنه ای جمعه 12 دي 1393 نظرات () ادامه مطلب

هاشمی‌رفسنجانی: جامعه را باید در عمل و گفتار به «وحدت» دعوت کرد

موضوع : سیاسی ,فتنه ی88 ,


آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش پیامبر رحمت و مدارا که  در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد، با بیان اینکه امروز دنیای اسلام برخلاف آنچه که در گذشته بود گرفتار مصیبتی بزرگ شده است، گفت: همان پیش‌بینی که خداوند در قرآن کریم از عدم تبعیت مردم از موازین الهی داشته، امروز به دست مسلمان تندرو و نفهم که اسلام را به گونه دیگری معرفی می‌کنند، پیش آمده است.وی افزود: غرب خیلی تلاش کرد تا اسلام را دین شمشیر معرفی کند، در حالی که دنیا به سمت مدارا می‌رفت و کم‌کم چیز جدیدی از اسلام با کمک بزرگان تاریخ اسلام شکل می‌گرفت، اما در نهایت آنچه که مستشرقین نتوانستند در میان مسلمانان جا بیاندازند خود مسلمانان در حال انجام این کار هستند و اسلام‌هراسی را ترویج می‌دهند.هاشمی‌رفسنجانی با اشاره به مسائل کشورهای اسلامی مانند یمن، بحرین، سوریه، فلسطین و لبنان، اظهار داشت: اخیرا با سفیر کشور الجزایر دیداری داشتم که از اعمال خشونت‌ها و نزاع‌ها در سواحل مدیترانه و شمال آفریقا ابراز نگرانی کرد.

--------به ادامه ی مطلب مراجعه کنید---------

سرباز امام خامنه ای جمعه 12 دي 1393 نظرات () ادامه مطلب

آخرين مطالب ارسالي